Profil

Společnost waycom s.r.o. působí na telekomunikačním trhu od července roku 2008 Tato mladá společnost staví na pevných základech svého předchůdce společnosti KNET INT s.r.o., která byla na trhu již od roku 2003 a poskytovala kvalitní telekomunikační služby pro domácnosti, malé, střední firmy i velké firmy.

Jedním z hlavních cílů waycom s.r.o., je převzetí, ale zejména rozšíření portfolia poskytovaných služeb a upevnění postavení na trhu. Také zachování vysokého standardu kvality, pružnosti a individuality zákaznických řešení, rychlosti realizace a neméně důležité cenové dostupnosti. Základem pro kvalitu služby je kvalitní infrastruktura! Tento fakt je podpořen již existující a rozšiřující se telekomunikační síti waynet dostupné z celé České republiky, kdy pro páteřní spoje jsou používány pouze technologie zaručující nejvyšší dostupnou kvalitu, ať již optické a pevné datové sítě, anebo bezdrátové technologie.

Ve svých obchodních aktivitách jsme se zaměřili nejen na poskytování služeb pro domácnosti a drobné podnikatele, ale zvláštní pozornost věnujeme právě řešení sofistikovaných projektů určených pro firemní klientelu (střední, velké společnosti a korporace).

Společnost waycom s.r.o., – je 100% česká společnost, poskytující telekomunikační služby a další služby v oblasti veřejné pevné sítě elektronických komunikací a veřejné pevné telefonní sítě v souladu s platnými právními předpisy, Českým telekomunikačním úřadem a registrací o telekomunikační činnosti č. 2471. waycom s.r.o., nabízí komplexní služby připojení k Internetu, vybudování virtuálních sítí či pronájmu telekomunikačních okruhů – vše integrované organizačně, koncepčně a technologicky.

Společnost se od samého počátku orientuje především na řešení specifických potřeb klientů a na zajištění prvotřídních služeb. Odměnou za toto úsilí je spokojenost uživatelů. waycom s.r.o., je skutečně spolehlivým partnerem, schopným řešit problematiku telekomunikačních systémů a technologií na vysoké úrovni. waycom s.r.o., disponuje zkušenými odborníky. Jednotliví specialisté, stejně jako celá společnost, jsou schopni řešit i ty nejsložitější projekty.

Společnost waycom s.r.o., přistupuje ke svým obchodním partnerům na bázi vzájemně prospěšné spolupráce s garancí vysoké přidané hodnoty v každé fázi spolupráce. Přinášíme partnerům vysokou kvalitu a spolehlivost, což je umožněno orientací na špičkové komponenty smluvních partnerů a v neposlední řadě vysokou odborností pracovníků podílejících se na zdárném průběhu jednotlivých etap projektů. Jde nám o dlouhodobé partnerství, které budujeme na základě vzájemné důvěry, zaměřujeme se především na skutečný užitek obchodních partnerů, neboť jen spokojený zákazník svou spokojeností zaručí v budoucnosti naši prosperitu.

11.1.2016 Změna sídla ...
1.1.2016 Stěhování ...
16.11.2015 Upgrade sítě - Horní počernice, Zeleneč ...
12.11.2015 Upgrade sítě - Číbuz ...
1.11.2015 Rozšiřujeme sít - Sobotovice ...
1.10.2015 - AKCE - instalace ZDARMA
1.10.2015 - Nové tarify

mapa pokrytí
Hornoměcholupská 8/130, 109 00 Praha 10 +420 241 044 111 +420 241 044 998 info(@)waycom.cz